Menu

Maja Jedrachowicz

Stretching

Maja Jedrachowicz – Fitness Instructor EQF Level 3

  • Pilates teacher – EQF Level 4
  • PFS® Stretching Instructor
  • Certyfikowany trener Les Mills BODYBALANCE i Les Mills BODYPUMP
  • Trener personalny stretchingu i pilatesu

Instruktor rekreacji ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (5 EQF). Specjalizuje się w treningach body&mind, które łączą równowagę ciała i umysłu. Największą uwagę przywiązuje do techniki wykonywania ćwiczeń. Do każdego podchodzi indywidualnie. Jej treningi mobilnościowe pomagają osiągać lepsze wyniki sportowe, likwidują bóle kręgosłupa, poprawiają postawę ciała oraz wpływają na lepszą jakość życia. Prywatnie pasjonatka jogi i animal flow. Uwielbia podróże, trenuje jazdę konną oraz prowadzi sportowe konto na instagramie, którym inspiruje do zdrowego trybu życia.

STRETCHING

Trening rozpoczynamy dynamiczną rozgrzewką, która przygotuje nasze mięśnie do rozciągania. Część główna treningu składa się ze stretchingu dynamicznego z elementami jogi i mobility. Jednostkę treningową kończymy w stretchingu statycznym. Na zajęciach wykorzystujemy taki sprzęt jak: gumy, taśmy, piłki do masażu, wałki, klocki i paski do jogi. 

PILATES

To trening wzmacniający nasze mięśnie CORE, czyli mięśnie głębokie. Trening rozpoczynamy krótką rozgrzewką. Część główna składa się z ćwiczeń wzmacniających bazujących na metodzie pilates. Szczególną uwagę podczas tego treningu zwracamy na pracę nad oddechem. Pilates łączy w sobie siłę i mobilność.  To fundamentalny trening dla każdego sportowca.