Menu

Zdrowy Kręgosłup

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup to trening, który zawiera ćwiczenia mające na celu wpłynąć korzystnie na: postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe.

Podczas takich zajęć oprócz samej poprawy pracy mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa, wzmocnione zostają także mięśnie brzucha, pośladków, kolana, barki i biodra.

Jeśli wykonujesz pracę siedząca lub odczuwasz dolegliwości w okolicy lędźwiowej lub np: w okolicy karku to te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Zajęcia sportowe Zdrowy kręgosłup to trening zawierający ćwiczenia przeznaczone dla osób, które chcą pracować nad postawą ciała, pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa czy rozluźnić przykurcze i napięcia mięśniowe. Specjalna formuła tych zajęć pozwala odprężyć się po wielogodzinnej pracy siedzącej i zadbać o swoje plecy narażone na dyskomfort spowodowany między innymi stylem życia. 

Zdrowy kręgosłup to zestaw ćwiczeń, które skutecznie uwalniają od bólów pleców zarówno w odcinku szyjnym, piersiowym, jak i lędźwiowym. Pozwalają też zniwelować napięcia karku. Zajęcia te mają też charakter profilaktyczny – pomagają zmniejszyć ryzyko różnego rodzaju zwyrodnień czy też skrzywień kręgosłupa.

Współcześnie wiele osób narzeka na dolegliwości związane z kręgosłupem. Jest to efekt siedzącego stylu życia – wielogodzinna praca przed ekranem komputera, wybieranie samochodu zamiast spaceru, brak aktywności fizycznej wpływają na kondycję naszych pleców. Niestety, bóle kręgosłupa dotykają wielu ludzi bez względu na wiek – coraz częściej dotyczą młodzieży. 

Trening Zdrowy Kręgosłup składa się z ćwiczeń, których celem jest poprawa pracy mięśni głębokich – odpowiadają one bowiem za stabilizację kręgosłupa, a także z ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i pośladków oraz kolana, biodra i barki. Regularne ćwiczenia tego typu zapewniają utrzymanie prawidłowej postawy ciała, jak również wzmocnienie szkieletu mięśniowego oraz pozbycie się przykurczy mięśniowych. Oczywiście w przypadku poważnych schorzeń kręgosłupa, zanim zdecydujesz się na zajęcia – skonsultuj się ze swoim lekarzem. 

Zajęcia Zdrowy kręgosłup jest to program ćwiczeń, który poleca się każdemu – bez względu na wiek czy też wykonywaną aktywność fizyczną. Zajęcia tego typu będą pomocne zarówno dla osób odczuwających bóle kręgosłupa, nacisk na kręgi, przykurcze mięśni, jak i dla tych, które chcą zadbać o kondycję swojego kręgosłupa zapobiegawczo. Na Zdrowy Kręgosłup przychodzą też osoby, które nie mogą korzystać z innej formy aktywności fizycznej wspierającej kondycję pleców, na przykład z pływania. 

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup wprowadziliśmy do naszej oferty, wiedząc doskonale, jak wielu naszych Klientów na co dzień boryka się z dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Tego typu dyskomfort jest typowy dla współczesnych czasów – wpływa na to między innymi sposób życia. Dlatego też na nasze zajęcia uczęszczają osoby w różnym wieku – doskonale sprawdzają się w przypadku osób pracujących przed komputerem, jak i młodzieży, która dużo czasu spędza przy ekranie lub książkach, a także seniorom. Każdy znajdzie na tych zajęciach coś dla siebie! 

Naszymi Klientami są zarówno mieszkańcy miejscowości Stare Babice, jak i miasta Warszawa – nasze centrum treningowe doskonale skomunikowane jest z takimi dzielnicami jak Wola, Bemowo czy Ursus. Z uwagi na wysokie kompetencje naszego personelu i jego doświadczenie wiele osób decyduje się na trening Zdrowy Kręgosłup właśnie u nas. Zapraszamy i Ciebie! 

Zajęcia Zdrowy Kręgosłup prowadzimy w:
Blizne Łaszczyńskiego – Bemowo (blisko dzielnic: Ursus, Wola, Bielany i miejscowości: Stare Babice, Zielonki, Latchorzew, Łomianki).

Zajęcia te prowadzi trener:

Nothing found.