Menu

CROSSFIGHTING

CROSSFIGHTING jest to trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem własnego ciała oraz pracy ze sprzętem siłowym.

Wykorzystany system w treningu bazuje na elementach Sanda, Kung-fu, twardego Kyokushin Karate oraz treningu opartego na współczesnej metodologii w trendach sportów walki, które ukształtowały współczesne MMA.

Na zajęciach trener wprowadzi Cię w Świat Sztuk Walki. Nauczysz się uderzeń, kopnięć, uników. Uzyskasz pewność siebie i lepsze samopoczucie.

Crossfighting to trening ogólnorozwojowy, który bazuje na pracy z ciężarem własnego ciała oraz ze sprzętem siłowym. System, który wykorzystujemy w treningu Crossfighting, bazuje na elementach pochodzących ze sztuk i sportów walki, takich jak Sanda, Kyokushin Karate czy Kung-fu, a także metodologii wykorzystywanej w MMA (Mixed Martial Arts). Trening Crossfighting, na który możesz uczęszczać w Centrum Treningowym Gościnna, opiera się na założeniach łączących skuteczne techniki oraz metody treningowe, zebrane przez naszych trenerów w autorskim systemie treningowym. Podstawą jest tutaj wszechstylowe podejście do wspomnianych już wcześniej sztuk walk – dzięki niemu na zajęciach Crossfighitng doświadczysz kompilacji tradycyjnych ćwiczeń w ramach treningu Kung-fu oraz współczesnych trendów charakterystycznych dla MMA.

Na nasze zajęcia uczęszczają zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i okolicznych miejscowości, takich jak Stare Babice. Nasze treningi cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na renomę naszego Centrum Treningowego Gościnna, a także grono trenerskie – możemy pochwalić się doświadczonymi instruktorami, którzy są w swojej dziedzinie ekspertami. Dodatkowo Crossfighting jest wyjątkowo ciekawy. Uczestnicy zajęć Crossfighting poznają bowiem w ramach treningu odmianę Kicboxingu określaną nazwą Sanda, która determinuje walkę wręcz w tak zwanej stójce, urozmaiconą obaleniami, dźwigniami, uderzeniami, kopnięciami i rzutami. Trener wprowadzi Cię w świat sztuk walk, w których mamy ogromne doświadczenie – na co dzień w naszym centrum treningowym można zgłębiać rozmaite sztuki i sporty walk. 

Podejście, jakie prezentujemy uczestnikom treningów Crossfighting, sfokusowane jest na rozwój ich sprawności fizycznej oraz kondycji, ale także na naukę technik umożliwiających skuteczną samoobronę. Trening Crossfighting jest zatem idealny dla osób, które chcą nauczyć się skutecznej walki w celu samoobrony, co zdecydowanie pozytywnie wpłynie na poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa. Umiejętność odpowiedniego zachowania się w sytuacji zagrożenia jest na wagę złota. Efektem ubocznym takiego treningu jest doskonała kondycja i ponadprzeciętna sprawność fizyczna, a także świetne samopoczucie (aktywność fizyczna to idealne źródło endorfin). Na treningach poznać można także wiele ciekawych osób, które skoncentrowane są na tym samym celu. 

Zajęcia Crossfighting prowadzimy w:
Blizne Łaszczyńskiego – Bemowo (blisko dzielnic: Ursus, Wola, Bielany i miejscowości: Stare Babice, Zielonki, Latchorzew, Łomianki).

Zajęcia te prowadzi trener:

WOJCIECH SZACHNOWSKI

WOJCIECH SZACHNOWSKI