Menu

O nas

CTG Centrum Treningowe Gościnna

CTG Centrum Treningowe Gościnna to wyjątkowe miejsce stworzone z pasji zarówno do sportów siłowych jak i sportów walki promujące zdrowy tryb życia.

Cała przestrzeń w CTG została starannie zaprojektowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia wypracowane przez lata treningów, które budowały naszą karierę sportową a także naszej kadry szkoleniowej i trenerów personalnych.

CTG to wykwalifikowana kadra trenerska i instruktorska współpracująca z rehabilitantami oraz dietetykami. Ćwicząc wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować każdy Wasz plan treningowy na płaszczyźnie sportowej a dla rozpoczynających przygodę ze sportem odnaleźć siebie w tych czasach.

Wszystko czego potrzebujesz

Oddajemy do Waszej dyspozycji centrum sportowe wyposażony w jeden z najlepszych parków siłowych firmy Hammer Strength, gdzie profesjonalna siłownia spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Do dyspozycji jest również sala do sportów walki z „duchem wojownika” wyposażona w specjalną jednolitą matę treningową specjalnie dla waszego bezpieczeństwa. W oparciu o nasze sportowe doświadczenia dobraliśmy dla wspólnej wygody najlepszy sprzęt treningowy firmy LEONE, który umożliwi wszystkim fighterom podniesienie formy w bezpieczny i komfortowy sposób.

Na sam koniec zostawiamy jeszcze małą tajemnicę dla wszystkich pasjonatów sportów walki którzy zostaną przyszłymi klubowiczami w CTG. Znajdziecie tutaj kilka niespodzianek z „kraju kwitnącej wiśni”, które podniosą poziom wytrzymałości zawodnika i dadzą przewagę nad rywalem.

Stawiając na profesjonalizm pod względem wykończenia i wyposażenia klubu dobraliśmy również kadrę CTG. To ona wspólnie z nami tworzy to miejsce w którym sami chętnie ćwiczymy a każdy klubowicz znajdzie dla siebie wybrany sposób aktywności fizycznej.
Na terenie naszego kompleksu sportowego oprócz siłowni, strefy Cross czy strefy funkcjonalnej znajdziesz również zajęcia zorganizowane z dyscyplin takich jak: Animal flow, Boks, Bjj gi / no gi, Bpu, Cross.Kids (9-14 lat), Cross, Crossfighting, Grappling, Intro, K-1, Karate, Kick-boxing, Kids sport (4-5 lat)/(6-7 lat)
MMA, Stretching, Tabata, Zdrowy kręgosłup