Menu

Siłownia Bemowo

Siłownia w Centrum Treningowym Gościnna

Jest przyjazna wszystkim trenującym, bez względu na poziom, z jakiego zaczynają swoją przygodę ze sportem – spełni także wymagania najbardziej wymagających gości.

Wierzymy, że motywacja i konsekwencja w realizacji celu – połączona z odpowiednimi warunkami treningowymi – to gwarancja realizacji nawet najbardziej ambitnych celów. Myśl ta przyświecała nam, kiedy projektowaliśmy naszą siłownię.

Przestrzeń stworzona do sportu

Wnętrza siłowni w Centrum Treningowym Gościnna, podobnie jak całego obiektu, projektowaliśmy, czerpiąc z naszych wieloletnich doświadczeń sportowych. Dlatego właśnie jest to wyjątkowe miejsce, sprzyjające aktywności fizycznej. Poza tym nasza siłownia jest dobrze oświetlona, klimatyzowana i posiada komfortowe zaplecze sanitarne z prysznicami oraz szatnię.

Park siłowy najwyższej klasy

Siłownię wyposażyliśmy w park siłowy renomowanej firmy Hammer Strenght, uznawany za światowy „top of the top” – maszyny tej marki stanowią synonim najbardziej profesjonalnego sprzętu siłowego.

Dzięki temu nasza siłownia spełnia oczekiwania profesjonalistów i zawodowych sportowców, będąc równocześnie idealnym miejscem do stawiania pierwszych kroków w sporcie.

Doświadczona kadra

Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą instruktorską oraz trenerską. Dodatkowo oferujemy kompleksowe wsparcie dietetyków oraz rehabilitantów. To sprawia, że możemy towarzyszyć Ci zarówno w przygotowaniach do zawodów, jak i w realizacji Twoich osobistych celów związanych z utratą wagi, wzmocnieniem swojego ciała czy wyrzeźbieniem mięśni

Miejsce dla każdego

Pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów nauczysz się prawidłowo korzystać ze sprzętu siłowego oraz dobierać ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb. W efekcie poprawisz wydajność swojego organizmu i spalisz kalorie.

Nasza siłownia to miejsce idealne zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Co ważne, treningi odbywają się w przyjaznej i motywującej do działania atmosferze. Przyjdź na pierwszy trening i przekonaj się sam – zapraszamy!

SIŁOWNIA- TRENERZY

Rafał Książek

Bartosz Krajewski

Łukasz Orczyk

Anastasiia Tsurashenko