Menu

INTRO

Intro to zajęcia wprowadzające do sztuk walki połączone z treningiem obwodowym bazującym na różnych stylach walki wraz z elastycznym dostosowaniem się do uczestnika.

Podczas zajęć praktykowany jest trening ogólno-rozwojowy z naciskiem na sztuki walki z elementami cross.fit oraz gimnastyki.

Praca z uczestnikiem w zajęciach INTRO, ukierunkowana jest na wydolności, motoryce oraz wzbogacona o ćwiczenia stretchingu.

Zajęcia Intro w Centrum Treningowym Gościnna są to zajęcia wprowadzające do sztuk walki. Ich znaczącą część stanowi trening obwodowy, który bazuje na rozmaitych stylach walki. Co ważne, intensywność tych zajęć jest dopasowana do uczestnika. Dla kogo przeznaczone są zajęcia Intro? Trening tego typu doskonale sprawdzi się dla osób, które chcą rozpocząć trenowanie sztuk bądź sportów walki i w tym celu planują zbudować odpowiednią kondycję i wytrzymałość organizmu. Zajęcia takie pozwalają zapoznać się z podstawowymi technikami sztuk walki – dzięki temu uczestnik łatwiej odnajdzie się na treningu dedykowanym już konkretnej dyscyplinie. 

W Centrum Treningowym Gościnna w miejscowości Stare Babice prowadzimy szereg zajęć opartych na sztukach i sportach walki, takich jak: BJJ NO GI, Grappling, K1, Karate, Kick-Boxing czy MMA. Nasza kadra trenerska i instruktorska to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają dyscypliny sportowe, których uczą. Dzięki temu, zapisując się na zajęcia Intro, nasi Klienci mają pewność, że podstawy sztuk walki zgłębią w najlepszym do tego miejscu, a trenować ich będzie profesjonalna kadra.

Sztuki walki to popularna aktywność fizyczna wśród osób, które chcą wzmocnić swoją kondycję i wytrzymałość, pracować zarówno w obszarze fizyczności, jak i charakteru, a także czuć się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji zagrożenia. Nic więc dziwnego, że sztuki walki chcą trenować zarówno mężczyźni, jak i kobiety czy dzieci oraz młodzież. Dla osób, które wcześniej nie miały nic wspólnego ze sztukami walki, zajęcia Intro w naszym centrum treningowy to doskonały sposób, aby opanować podstawy i popracować nad wydolnością swojego organizmu. Umożliwia to fakt, iż podczas zajęć Intro praktykowany jest ogólnorozwojowy trening – skupiony na sztukach walki, ale zawierający także elementy cross.fit, gimnastyki i stretchingu. 

Korzyści z zajęć Intro to: 

  • poznanie podstaw technik stosowanych w rozmaitych sztukach walki, 
  • praca nad wydajnością organizmu, 
  • wprowadzenie do treningu typowego dla sztuk i sportów walki, 
  • dobre samopoczucie, 
  • pomoc w zachowaniu dobrego zdrowia i sylwetki. 

Na zajęcia Intro zapraszamy zarówno mieszkańców miejscowości Stare Babice, jak i miasta Warszawa (dzielnice Bemowo, Wola, Ursynów). 

Zajęcia Intro prowadzimy w:
Blizne Łaszczyńskiego – Bemowo (blisko dzielnic: Ursus, Wola, Bielany i miejscowości: Stare Babice, Zielonki, Latchorzew, Łomianki).

Zajęcia te prowadzi trener:

WOJCIECH SZACHNOWSKI

WOJCIECH SZACHNOWSKI