Menu

MARCIN BORECKI

K-1
Kickboxing

MARCIN BORECKI

Trener sztuk walki. Marcin jest osobą która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewni Tobie lub Twojemu dziecku poprawę fizyczności lub po prostu sprawi, że poczujesz się lepiej fizycznie czy tez psychicznie. Marcin to trener którego szukasz!

Marcin posiada wieloletnie doświadczenie w sportach walki, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, jest dobrym pedagogiem oraz odpowiednim człowiekiem do tego typu zadań.
Marcin może się poszczycić wieloma medalami Mistrzostw Polski, Europy czy też Świata w kickboxingu w formule K-1, ale również oprócz pojedynków turniejowych ma na swoim koncie stoczone pojedynki zawodowe.

Pomimo doświadczeniu które nabył jako zawodnik, ciągle żądny wiedzy rozwijał się merytorycznie, w wyniku czego ukończył kurs instruktora kulturystyki czy też kurs trenera personalnego.
Pod jego okiem nauczysz się nie tylko prawidłowej techniki kickboxingu , ale również odpowiedniego wykonywania ćwiczeń siłowych.

Dzięki 5 letniemu wykształceniu pedagogicznemu nabytemu podczas studiów ma on odpowiednie podejście do dzieci co z pewnością zaowocuje ciekawymi i odpowiednio dobranymi treningami dla Twojej pociechy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym doświadczonym trenerem!